Školení pilotů 2021

Z důvodů pandemických opatření a souvisejících omezení není na jaře 2021 možné organizovat pravidelná prezenční školení pilotů.
Bohužel není zatím ani jasné kdy a za jakých podmínek tato školení, tak jak jsme je po celá desetiletí znali, budou moci být organizována a zajišťována.
Z těchto důvodů zveřejnila LAA ČR na tomto školícím portále materiál obsahující aktuální změny roku 2021 a některá důležitá témata pro zopakování.
V závěru tohoto materiálu je dotazník jehož vyplněním a odesláním se informace o proškolení propíše do databáze LAA ČR.
Protože se při vyplnění formuláře bude potvrzovat i studium pravidelného rozboru mimořádných událostí za rok 2020, který byl publikován již počátkem roku 2021 v bulletinu Pilot a na webu LAA ČR, bude tento řádně vyplněný formulář uznáván jako potvrzení školení pro prodloužení platnosti příslušných kvalifikací v roce 2021.